Trzeba chcieć …

W naszej szkole kontynuowana jest realizacja projektu Trzeba chcieć, by bezpieczna była Sieć.

Projekt współfinansowany jest ze środków The Velux Foundations   w ramach programu Bezpieczne dzieciństwo Fundacji Dzieci Niczyje przy  wsparciu Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Rady Rodziców. Szkoła realizuje projekt przy współpracy ze Stowarzyszeniem Społeczno-Kulturalnym GRANICA.

Do końca września trwa konkurs na fotografię lub filmik z wakacji. Zgłoszone prace umieszczone zostaną na portalu powiatowa.info, gdzie oceniać je będą internauci. Czekają atrakcyjne nagrody!!!

To nie koniec. W planach są jeszcze tematyczne lekcje wychowawcze prowadzone z udziałem starszych uczniów, lekcje informatyki, na których m.in. uczniowie wyślą najzabawniejsze limeryki do swoich znajomych z portalu Nasza Klasa.  Rodzice zostaną zaproszeni na warsztaty, natomiast w listopadzie zaplanowana jest konferencja, która będzie podsumowaniem całego projektu.