Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

Trzecioklasiści w lekkoatletycznej strefie

Dziewczęta i chłopcy z klas 3 naszej szkoły odnieśli sukces sportowy. 12 czerwca, w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej, zajęli 2 miejsce w 3 – boju LA. Zawody odbyły się w Jeleniej Górze.

W rywalizacji uczestniczyło 7 zespołów – mistrzów powiatów. Nasi zawodnicy wygrali konkurencję biegową -  bieg na 60 m. W skoku w dal z rozbiegu zajęli drugą lokatę. W rzucie piłeczką palantową zajęli piąte miejsce. Suma wyników po wieloboju pozwoliła im cieszyć się ze zdobycia srebrnych medali. Reprezentacja Jedynki  -

dziewczęta: Aleksandra Burska,  Hanna Murawska, Maja Olszak, Maja Idek, Oliwia Karska i Dominika Lema

chłopcy: Bartosz Prusaczyk, Jakub Tobiasz, Damian Pietrzykowski, Kornel Szala, Kacper Cygal i Damian Majerski
Zawodnikami, w zawodach powiatowych i strefowych opiekowali się: Małgorzata Bąk i Zbigniew Lema
GRATULACJE !!!  GRATULACJE !!! GRATULACJE !!!