Święto biblioteki

24- 31 października 2011r.
   Ostatni tydzień października w szczególności był poświęcony obchodom Międzynarodowego Tygodnia Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji biblioteka przygotowała sporo atrakcji.

Najmłodsi uczniowie, dzięki starszym kolegom, mieli okazję wybrać się do świata fantazji.
Było coś i dla ciała... Niemałym zainteresowaniem cieszyła się akcja „Książeczka za cukiereczka”.
Dodatkowo każdy mógł obejrzeć wystawę nowości wydawniczych oraz przepiękną galerię  130 prac młodych artystów. Uczniowie z klas 1-6 zaprezentowali własne projekty ulubionych książek.
Wielkie emocje towarzyszyły konkursowi czytelniczemu „Co to? Kto to?”. Największym znawcami lektur okazali się: Ola Damasiewicz (6a), Natalia Skoczylas (6a), Daria Dziakowska (4f), Karolina Kmiecik (2b), Dawid Nowak (2a).

Gratulujemy !!!