SIATKARSKI SEZON "4" DZIEWCZĄT

Dziewczęta długo i pracowicie przygotowywały się do startów w zawodach siatkarskich. Po okresie wielu ćwiczeń i doskonaleniu swoich umiejętności przyszedł marzec, a więc wiosna i czas na udział w zawodach. W swym pierwszym starcie zwyciężyły.
    Bez trudu pokonały przeciwniczki na zawodach miejsko – gminnych w Marciszowie. Zajęły również pierwsze miejsce na zawodach powiatowych. Grając na własnym parkiecie, nie miały sobie równych i awansowały do finału strefy jeleniogórskiej. W Smolniku k/Leśnej napotkały na trudne rywalki. Po kilku wyczerpujących i wyrównanych meczach zakończyły mistrzostwa na czwartym miejscu.
     Dwa zespoły reprezentujące “Jedynkę” i Kamienną Górę wystartowały w wojewódzkich eliminacjach turnieju minisiatkówki – Kinder Plus Sport. W dwóch turniejach w Twardogórze i w Głogowie, stoczyły bardzo dużo, wyczerpujących i pełnych emocji spotkań. Rywalizowały z najlepszymi szkołami i klubami siatkarskimi w województwie. W ostatecznej klasyfikacji zajęły 11 i 23 miejsce.
W tych kilku startach i podróżach po województwie zdobyły kolejne oraz nowe doświadczenia. Przeżyły wiele sportowych emocji pełnych wrażeń, radości ze zwycięstw i smutku po przegranej. Życzymy, aby doświadczenie oraz przeżyte emocje procentowały w przyszłości. Życzymy również bardzo dużo zdrowia i kolejnego sezonu bez kontuzji. A za ten sezon dziękujemy i gratulujemy.
Jedynkę reprezentowały: Oliwia Karska (kapitan drużyny), Maja Olszak, Aleksandra Burska, Dominika Druciak, Martyna Szymczak, Maja Idek, Karolina Auksztulewicz, Oliwia Tokarska, Hanna Murawska, Dominika Lema, Oliwia Gajda.