Ferie to nie tylko czas odpoczynku, ale i pomagania…

Na dobre rozpoczęcie ferii, 13 lutego 2017 roku, wolontariuszki z 6a wybrały się z kolejną wizytą do Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz dyrekcji z naszej szkoły mogliśmy obdarować maluchy nie tylko prezentami, ale też wieloma artykułami potrzebnymi do prawidłowego funkcjonowania ośrodka.

Na miejscu, przez kilka godzin bawiliśmy się z dziećmi, udało nam się też pomóc wychowawczyniom ośrodka w codziennych obowiązkach. Ze smutkiem na twarzach i łzami w oczach opuszczaliśmy maluszków, pełni nadziei na następne spotkanie.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na potrzeby innych i włączyli się w akcję. „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas”