XIV MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W PŁYWANIU

28 września na krytej pływalni w Kamiennej Górze odbyły się XIV Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w Pływaniu. W zawodach wystartowało 145 zawodników i zawodniczek ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.
A oto jak na tych zawodach zaprezentowały się pływaczki z naszej szkoły:

W kraulu w roczniku 2008 - 2009 Tatiana Karska zajęła 3 miejsce. Marcelina Majerska w roczniku 2006 - 2007 pokonała wszystkie pływaczki zdobywając złoto, a jej koleżanka z klasy, Ola Hałambiec, uplasowała się na 12 miejscu.
W rocznikach 2004 - 2005 również mieliśmy medale: Natalia Nowakowska zdobyła srebro, a Oliwia Karska - brąz. Pozostałe reprezentantki naszej "Jedyneczki" zajęły następujące miejsca: Hania Murawska - 5, Skupień Natalia - 11, Kasia Maszczak - 13, Katia Marczak - 14, Ewelina Zarzycka - 15, Oliwia Chowaniak - 17, Tatiana Piestrzyńska - 18.
W stylu grzbietowym niestety nie było medali. Nasze reprezentantki w swoich kategoriach wiekowych zajęły następujące miejsca: Tatiana Karska - 5, Hania Murawska - 9, Oliwia Chowaniak - 10, Kasia Maszczak - 12, Natalia Skupień - 13, Emilia Mazur - 14.
W żabce natomiast, nasze dziewczynki zdobyły już medale: Marcelina Majerska - srebro, Maja Idek - złoto, Natalia Nowakowska - srebro. Pozostałe nasze "Jedyneczki", w swoich kategoriach wiekowych: Ola Hałambiec - 10, Katia Marczak - 10, Ewelina Zarzycka - 12, Emilia Mazur - 13, Tatiana Piestrzyńska - 14.
W ostatnim stylu - delfinie, wystartowały tylko dwie nasze zawodniczki: Maja Idek wywalczyła złoto, a Oliwia Karska - srebro.
Gratulujemy wszystkim naszym pływaczkom.