Nowe oblicze "jedynki"

Z wielkim entuzjazmem, przy pięknej pogodzie, trochę niepewni tego, co będzie, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Poprzedni, pełen zmian, obfitował w remonty, przekształcenia. Pojawiły się nowe aranżacje wnętrz, ciekawe pomysły, interesujące propozycje…

Nasza aula szkolna zmieniła się nie do poznania. Nowe kolory ścian, krzesła, stoliki pachną ciągle jeszcze świeżością. Wiele sal lekcyjnych zyskało nowe oblicze. W każdej klasie mamy rzutniki, ekrany, które pomogą nam-uczniom i nauczycielom-w pracy. Dzięki sponsorom pojawiły się w szkole pomoce dydaktyczne, które będą służyć aktywizującym metodom nauczania. Nic, tylko się uczyć! Nasza świetlica jest już też po remoncie-a tuż-tuż przed-dodatkowa salka świetlicowa. Nic, tylko się bawić!

Przy współudziale Rady Rodziców i dzięki życzliwości Państwa Sławomiry i Arkadiusza Kubackich mogliśmy stać się szkołą bezpieczniejszą-monitorowaną. Jeszcze wiele przed nami, ale doceniajmy to, co mamy i umiejmy właściwie i odpowiedzialnie z tego korzystać.