II jesienne prezentacje

Zwieńczeniem tygodnia tolerancji, życzliwości i pozdrowień była impreza w piątkowy wieczór, 20 listopada 2015 r. Wtedy to odbyły się II jesienne prezentacje artystyczne pt. "A to jesień właśnie...".

Aula szkolna, dzięki czarom Pani Moniki Czyż, zmieniła się w magiczne miejsce, w którym królowała muzyka, śpiew, poezja, aktorstwo i taniec w wykonaniu artystów z różnych pokoleń. Na scenie zaprezentowali się uczniowie z naszej szkoły oraz goście zaproszeni z Gimnazjum w Chełmsku Sląskim i Szkoły Podstawowej w Szarocinie. Jako gwiazda wieczoru wystąpił zespół "Chcemy". Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy byli tam razem z nami. Już teraz zapraszamy na III jesienne prezentacje w 2016 roku.

Zobaczcie, jaka barwna jesień zagościła u nas w ten szary, zimny, listopadowy wieczór.

Fotogaleria: Pan J. Tułaczyk i Pan G. Tomaszewski