Sztafeta na drugim miejscu

W poniedziałek, 21.09.2015r., - 10-cioosobowa reprezentacja chłopców z naszej szkoły wystartowała w finale powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych.

10 x 1000 metrów to dystans jaki mieli oni do pokonania. Z łącznym czasem 39:44 chłopcy wywalczyli drugie miejsce wśród pięciu startujących szkół. Zwyciężyli ich rówieśnicy z Krzeszowa. Najlepszy wynik z naszych chłopców uzyskał Kacper Cygal. Pozostały skład drużyny SP-1 to: (wg czasów) Damian Pietrzykowski, Wojciech Piekarczyk, Wiktor Mordarski, Daniel Arendarczyk, Patryk Zwolenik, Wiktor Basta, Patryk Sroka, Bartosz Prusaczyk i Jakub Tobiasz. Rezerwowymi zawodnikami byli: Oliwer Zwolski i Szymon Mućwicki. Naszym biegaczom długodystansowym ogromnie gratulujemy.