4F w Uroczysku

W dniach 9-11 września uczniowie klasy 4f wybrali się na obóz integracyjny do ośrodka „Uroczysko” w Piechowicach. Podczas trzydniowego pobytu młodzi sportowcy aktywnie uczestniczyli w zajęciach integracyjnych przygotowanych na podstawie klasycznych zajęć z zakresu Team Building

(narty, mega yenga, mega tangram, równoważnia) oraz w zajęciach linowych w terenie- schodząc ze ścianki skalnej. W Mini Parku Linowym na młodych śmiałków czekała między innymi: wspinaczka po drewnianych balach, przejście Mostem Tybetańskim oraz zjazd kolejką amerykańską. W ostatnim dniu wycieczki uczniowie zwiedzili hutę szkła „Julia” w Piechowicach. Po wyjściu z huty podzieleni na zespoły rywalizowali w grze miejskiej terenowej, w trakcie której w nietypowy sposób poznawali tradycje regionu i jego historię. Wszystkie zabawy bawiły, uczyły zasad współzawodnictwa i gry zespołowej, pomagały pozbyć się lęków, kładły nacisk na aktywność ruchową, dostarczały mnóstwo emocji i były niezapomnianą przygodą.