Kreatywni na 101

Nasza świetlica wzięła udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej i konkursie „Kreatywni na 101”.
W dniach 25 – 29 marca dzieci z klas 1 – 3, w ramach zajęć świetlicowych realizowały zadanie kreatywne, polegające na wykonaniu makiety domu przy ulicy Dalmatyńczyków 101 oraz figurek dalmatyńczyków z plasteliny.

Celem akcji było pobudzanie kreatywności i wyobraźni, rozwój sprawności manualnych oraz umiejętności pracy w grupie.
W ramach zajęć uczniowie pomalowali, złożyli i ozdobili tekturową makietę domu przy ulicy Dalmatyńczyków 101 oraz wykonali figurki dalmatyńczyków z plasteliny.
Materiały niezbędne do realizacji zadania otrzymaliśmy od agencji WTEM i Disney Polska. Dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyli makietę domu i pieski.