BRĄZ SIATKARSKICH CZWÓREK

20.03.2019 w Lubaniu rozegrano finałowy turniej strefy  jeleniogórskiej  siatkarskich czwórek dziewcząt. W  gronie  7 najlepszych drużyn naszej  strefy znalazły  się mistrzynie powiatu  kamiennogórskiego, zawodniczki  naszej  szkoły. Reprezentantki  SP1 wróciły z zawodów z brązowymi medalami. W meczu o wejście do finału przegrały z przyszłymi mistrzyniami strefy, zawodniczkami SP Pisarzowice k. Lubania 1:2, a w meczu o brąz pokonały SP Mirsk 2:0.

Skład reprezentacji SP1: Dzimidowicz Aleksandra,  Hałambiec Aleksandra, Kokosza Katarzyna, Kulas Anna, Majerska Marcelina, Mazurek Katarzyna, Pawłowska Katarzyna (kapitan  drużyny), Perdek Amelia, Policht Amelia, Walczuk Dominika. Opiekun drużyny: Sławomir Skotarczak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.