Bal Wszystkich Świętych

W niedzielne przedpołudnie 28 października, po mszy świętej o godzinie 11.00 pochód świętych zawitał w progi SP 1, a aula naszej szkoły zamieniła się w salę balową, na której bawili się wszyscy święci. Można było spotkać m.in. św. Michalinę, Kingę, Marię, Annę, Marię Magdalenę, Józefa i wiele aniołów.

Organizacją balu zajęły się Panie Katechetki, przy współpracy ze szkolnym wolontariatem oraz samorządem szkolnym, poprowadzeniem  zabawy zajęła się młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (KSM –u) działającego przy Kościele Matki Bożej Różańcowej.

Po dwugodzinnej zabawie, wyczerpujących tańcach, smakowitym poczęstunku, dzieci wraz rodzicami i dziadkami udali się do domów.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji balu, młodym cukiernikomJ i ich rodzicom, którzy upiekli nam ponad 200 przepysznych babeczek, wolontariuszom i wszystkim przybyłym gościom tym malutkim i tym troszeczkę starszym, bez których zabawa nie mogła by się odbyć. Do zobaczenia za rok!