Mikołaj w Domu Dziecka

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w organizacje Kiermaszu Bożonarodzeniowego, nie tylko szkolnych wolontariuszy, którzy przez kilka tygodni przygotowywali ozdoby świąteczne na sprzedaż, ale i nauczycieli, rodziców, a także mieszkańców Kamiennej Góry, w sobotnie popołudnie 16 grudnia, nasi wolontariusze, tym razem w roli Świętego Mikołaja, ponownie odwiedzili wychowanków Domu Dziecka w Wałbrzychu.

Za zebrane pieniądze podczas jarmarku i szkolnego kiermaszu oraz dzięki sponsorom, udało się zrobić mikołajkowe paczki dla 26 wychowanków Domu Dziecka.

Po przyjeździe do Wałbrzycha i szybkiej charakteryzacji na Św. Mikołaja i jego pomocników (dzieci przez okna już na nas wyglądały) Mikołaj wszystkim grzecznym dzieciom rozdał, przygotowane wcześniej prezenty, z których to maluchy były bardzo zadowolone. Po rozpakowaniu prezentów i wspólnej zabawie, a także opiece nad najmłodszymi, nadszedł czas na kolejne pożegnanie. Życząc wychowankom i panią opiekunkom Wesołych Świąt, tradycyjnie umówiliśmy się na kolejną wizytę - w lutym.

OPIEKUNKI WOLONTARIATU I WOLONTARIUSZE SKŁADAJĄ PŁYNĄCE PROSTO Z SERDUCHA OGROMNE PODZIĘKOWANIE WSZYSTKIM, KTÓRZY DOŁOŻYLI SWOJĄ CEGIEŁKĘ – SPRAWIAJĄC OGROMNĄ RADOŚĆ MALUCHOM.

Dziękujemy bardzo i liczymy na dalszą pomoc:)

Autor: E. Nieczyperowicz