GRACJAN BIAŁAS Z KOMPLETEM WYGRANYCH

W ostatnią środę wychowawcy świetlicy szkolnej działającej przy naszej szkole – Monika Czyż i Grzegorz Tomaszewski zorganizowali po raz 4. Mikołajkowy Turniej w warcabach 100-polowych, będący jednocześnie mistrzostwami szkoły.  W gronie 39 zawodników i zawodników z klas I-VI w kategorii open triumfował Gracjan Białas, uczeń klasy II.

Pierwszą dziesiątkę uzupełnili: Kacper Czyński z (1. wśród chłopców klas 4-6), Adrian Białas z klasy, Fabian Skoczylas, Oliwia Chowaniak (1. w kategorii dziewcząt klas IV-VI), Michał Czyński, Anna Kulas, Korneliusz Olszewski, Weronika Trojanowska i Dawid Klimczak.

Pierwszoklasistka Zosia Sawicka (13. w open okazała się najlepsza w gronie dziewcząt z klas I-III). Sedzią zawodów był Wiesław Lipień, któremu wydatnie pomagał Robert Czyński. Dziękujemy!

Wszyscy zawodnicy dostali okazałe medale, nagrody rzeczowe oraz puchary, a najlepsi dodatkowo statuetki.