Skazani na (ogólnopolski) sukces!

Bartosz Wasik z klasy 4b i Pola Kaczmarek z klasy 5a znaleźli się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu „Wybieram wodę - PET design”.

Uczestnikami konkursu mogli być wyłącznie uczniowie z klas I-VI ze szkół podstawowych biorących udział w programie edukacyjnym „Wybieram wodę”.

Szczęśliwie SP1 uczestniczy w programie od października bieżącego roku… i voila - sukces murowany! Mrugnięcie

Zadaniem upcyclingowych zapaleńców było wykonanie przedmiotu użytkowego z pustej butelki PET. Osiem najlepszych prac z SP1 zostało przesłanych w formie zdjęcia wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na stronie internetowej konkursu.

Ale to butelkowa wizja Bartosza, który postawił na „Cukierkożercę” i zręcznościowa zabawka Poli „Złap pszczółkę” zyskały uznanie konkursowego jury i zostały docenione za „oryginalność i bezbłędną identyfikację pracy z tematem konkursowych zmagań”!

BARTOSZ, POLA… OGROMNIASTE GRATULACJE!!! Wystawiony język

Nagrody dla zwycięzców zostaną przesłane pocztą na adres szkoły.

Galeria zwycięzców na http://www.wybieramwode.pl/artykuly/wyniki-konkursu-wybieram-wode-pet-design