XVI POWIATOWE SPOTKANIE MISTRZÓW SPORTU

Dzisiaj (poniedziałek, 19 czerwca) w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyło się XVI Powiatowe Spotkanie Mistrzów Sportu oraz podsumowanie współzawodnictwa sportowego w powiecie.

Uczniowie naszej szkoły wiele razy wystąpili dziś na scenie odbierając z rąk organizatorów uroczystości pamiątkowe medale i dyplomy. Tytuł Wybitnego Sportowca przypadł drużynie siatkarskich czwórek chłopców, natomiast tytuł Bardzo Dobrego Sportowca odebrały drużyny: siatkarskich trójek dziewcząt, siatkarskich trójek chłopców, siatkarskich dwójek dziewcząt oraz siatkarskich dwójek chłopców. Ponadto tytuł bardzo dobrego sportowca odebrali także: drużyna narciarek, badmintonistek oraz indywidualnie Maja Olszak w lekkiej atletyce.
     W podsumowaniu całego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych nasza szkoła zajęła 1. miejsce wśród dziewcząt i 2. miejsce wśród chłopców.
Wszystkim naszym Mistrzom Sportu i ich nauczycielom ogromnIe gratulujemy.

Autor: A.C.