Oficjalne wyniki współzawodnictwa sportowego szkół Dolnego Śląska za rok szkolny 2015/2016

Długo czekaliśmy, ale wreszcie są. Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" opublikował oficjalne wyniki współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2015/2016. Przypomnijmy, że na wynik szkoły składa się 10 najbardziej wartościowych osiągnięć uzyskanych w zawodach sportowych wchodzących w skład Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wśród 542 sklasyfikowanych szkół podstawowych nasza "Jedynka" kolejny rok z rzędu zajęła bardzo wysoką lokatę.

SP-1 Kamienna Góra uzyskując 1145 pkt. została sklasyfikowana na 12 miejscu. Zwyciężyła SP-5 Zgorzelec (1290), drugie miejsce zajęła SP-6 Oleśnica (1235), a trzecie SP-11 Jelenia Góra (1230). W pierwszej "setce" znalazły się także inne, rywalizujące z nami szkoły podstawowe naszego powiatu: 33 miejsce - SP Lubawka (949), 46 miejsce - SP Krzeszów (887) oraz 51 miejsce - SP-2 Kamienna Góra (880).

Ten kolejny, mocny sportowo rok szkolny już za nami. Gratulujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy w pocie czoła pracowali na ten wynik. A w tym roku szkolnym życzymy jeszcze większego worka z medalami, wielu sportowych wyzwań i ogromu sukcesów.