NIESTRASZKI

W czwartek, 20 września 2018r. odbyło się spotkanie profilaktyczne dla uczniów klas 1-3 pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”.

Korzystając z pomocy „niestraszków” uczniowie zapoznali się z podstawowymi zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach. Poznali również zalety posiadania odblasków, które przybliżyła im inspektor ds. nieletnich pani Anna Słowińska. Dzięki ogólnopolskiej akcji edukacyjnej PZU każdy uczeń otrzymał odblask który, mamy nadzieję, będzie miał pozytywny wpływ na bezpieczeństwo naszych najmłodszych uczniów.

Każdy uczeń może wziąć udział w konkursie, którego zasady oraz możliwość zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.niestraszki.pzu.pl. Zachęcamy do udziału w konkursie.