Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia dla uczniów klas III

Nauka tabliczki mnożenia to zmora każdego trzecioklasisty. Uczniowie, którzy najlepiej opanowali tę umiejętność, mogli się sprawdzić na zorganizowanych 26 kwietnia 2018 roku Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia

Były to rozgrywki z wykorzystaniem specjalnych kart do gry z przykładami poznanych iloczynów. Wytypowani przez wychowawców, znawcy tabliczki mnożenia zmierzyli się z dwoma mistrzowskimi grami. Uczestnicy zmagali się nie tylko z liczeniem, ale również z upływającym szybko czasem. Zadania bowiem, należało wykonać jak najszybciej. Tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia zdobył Oskar Straus z klasy III a, drugie miejsce zajął Krystian Ziemichód z klasy III c, trzeci był Adam Giedrewicz z klasy III e. Na wyróżnienie zasłużyła Milena Kowal z klasy III f. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Mistrzostwa przygotowała i przeprowadziła pani Izabela Sproch.