SIATKÓWKA PLAŻOWA CHŁOPCÓW - ZAWODY MIEJSKIE

Dziś, 22 maja 2018 r. w Kamiennej Górze odbyły się zawody miejskie w siatkówce plażowej dla chłopców szkół gimnazjalnych i 7 klas szkół podstawowych. W turnieju, który rozegrano systemem każdy z każdym udział wzięły 4 reprezentacje szkół miejskich. Mecze przy cudownej, słonecznej pogodzie rozgrywano dziś do 2 wygranych setów do 15 punktów. Reprezentacja naszej szkoły była dziś najmłodszą, najmniej doświadczoną i jedyną szkołą podstawową w turnieju. Mimo to nasi chłopcy w składzie Damian Pietrzykowski, Jakub Tobiasz i rez. Kacper Cygal pod kierunkiem Andrzeja Cukiera rozegrali bardzo dobre zawody. Wygrali 2 spotkania po 2:0 w setach z Gimnazjum nr 1 oraz z SGEE. Ulegli tylko dzisiejszym mistrzom z Gimnazjum nr 2 (cały skład to absolwenci sprzed 3 lat naszej, jedynkowej klasy sportowej: Prokopowicz, Mordarski, Wolak). Zdobywając dziś wicemistrzostwo miasta, jutro gramy w finale powiatowym. Gratulując sukcesu, trzymajmy kciuki za dalsze starty naszych dzielnych wojowników.