NAJLEPSI W STREFIE - SIATKARSKIE DWÓJKI CHŁOPCÓW

W środę 18 kwietnia nasza szkoła była gospodarzem turnieju finałowego strefy jeleniogórskiej w siatkarskich dwójkach chłopców. W zawodach wzięło udział 7 drużyn. Reprezentacja naszej szkoły - uczniowie klasy sportowej 4f - pod wodzą Andrzeja Cukiera rozegrała bardzo dobry turniej. Chłopcy w składzie: Borkowski, Adamczyk, Czepielewicz, Kowalski, Urbański i Drzewiecki zdominowali cały turniej w każdym elemencie gry i pokonując wszystkich swoich rywali 2:0 zdobyli tutuł Mistrzów Strefy Jeleniogórskiej. Nasi roprezentanci najpierw w grupie zajęli pierwsze miejsce, pokonując rówieśników z Lubania, Pieńska i Mirska wysoko po 2:0 w setach, by w półfinale jeszcze łatwiej ograć drużynę z Kraśnika Dolnego i wreszcie po raz trzeci w tym sezonie w finale nie dać szans zaprzyjaźnionym rywalom z SP-2 Kamienna Góra. Świetnie z roli pomocniczek organizatora oraz kibicek wywiązały się dziewczynki z klasy sportowej 4f. Ogromne gratulacje dla wszystkich uczniów - sportowców za trud wkładany na zajęciach sportowych w osiągnięcie tak bardzo upragnionego celu. Aż szkoda, że te rozgrywki kończą się na etapie strefy, bo kto wie, na co jeszcze gotowi są nasi najmłodsi siatkarze?