BRĄZ SIATKARSKICH CZWÓREK W FINALE WOJEWÓDZKIM

13 kwietnia w piątek w Świdnicy odbyły się finały wojewódzkie w siatkarskich czwórkach dziewcząt i chłopców. Turniej dziewcząt wygrały gospodynie ze Świdnicy przed rówieśniczkami z Wrocławia, Janowic Wielkich i Jawora. W turnieju chłopców zagrała nasza drużyna składająca się z uczniów klasy sportowej 6f. Chłopcy mimo złych doświadczeń z poprzedniego roku, tym razem zagrali dobry turniej. W pierwszym meczu nieznacznie ulegli faworyzowanym mistrzom strefy wrocławskiej 1:2, drugi mecz to pewna wygrana 2:0 z reprezentantami strefy wałbrzyskiej, a w ostatnim meczu dzielnie walcząc z mistrzami strefy legnickiej, przegrali 0:2.
Kolejność końcowa turnieju: 1 miejsce - Lubin, 2 miejsce - Jelcz-Laskowice, 3 miejsce - Kamienna Góra, 4 miejsce - Czarny Bór. Wracamy więc z brązowymi medalami.
Jesteśmy trzecią drużyną na Dolnym Śląsku!
Skład naszej reprezentacji: Prokopowicz, Pakiet, Obidowski, Marciniak, Gądek, Polewski, Murawski, Koralewski, Urbanek, Dyba i Olczak. Opiekunem zespołu jest Andrzej Cukier.