Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

SREBRNE CZWÓRKI

21.03.2018 w Lubaniu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej siatkarskich czwórek dziewcząt. W finale wzięło udział 6 najlepszych zespołów naszej strefy, wśród których znalazła się reprezentacja naszej szkoły. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów. Siatkarki z SP1 pokonały kolejno drużyny  z SP Karpacz(2-1), SP1 Lubań(2-0), SP Mirsk(2-0), SP4 Bolesławiec(2-0). W ostatnim meczu decydującym o 1 miejscu nie zabrakło emocji. Pierwszy set wygrały zawodniczki z  Janowic, drugi należał do naszych dziewczyn. W tie- breaku losy złotych medali ważyły się do ostatniej piłki. Ostatecznie tego seta wygrały(15-13) siatkarki z Janowic Wielkich i zostały mistrzyniami strefy. Nasze siatkarki wróciły z turnieju ze srebrnymi medalami. Gratulujemy !
Skład reprezentacji SP 1: Oliwia Tomaszewska, Amelia Lembowicz, Kinga Skrzydlewska, Emilia Okrzejska, Amelia Gierszewska-Żelasko, Laura Ćwiklak, Oliwia Bieńkowska, Helena Malich, Emilia Kopaczewska, Ewa Tadeusz. Opiekunem zespołu jest Sławomir Skotarczak.