Odwiedziła nas Dorota Zawadzka

W poniedziałek, 12 marca 2018 r., naszą szkołę odwiedziła pani Dorota Zawadzka pedagog i psycholog rozwojowy, społeczny doradca Rzecznika Praw Dziecka, ambasador akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

Wizyta w naszej szkole podzielona została na trzy spotkania: z uczniami, nauczycielami i rodzicami.

• spotkania z uczniami klas 4-7 dotyczyły zdrowej komunikacji rówieśniczej- współpracy dla dobra wspólnego.
  • nauczyciele uczestniczyli w warsztatach na temat: „autorytet nauczyciela - jak go zdobyć, utrzymać i wzmacniać”,
  • dla rodziców zorganizowane zostały warsztaty dotyczące autorytetu rodzica.

Każdy uczestnik spotkania mógł zadawać pytania dotyczące nurtujących go problemów i żadne nie zostało bez odpowiedzi. Pani Dorota wszystkim chętnym rozdawała autografy, informatory dotyczące konwencji o prawach dziecka, a najbardziej aktywnym rodzicom wręczyła upominki książkowe.

Autor: K. Sawicka