X Złaz dziatwy szkolnej

W dniu 6 października 2017 roku odbył się X Powiatowy Złaz Dziatwy Szkolnej „Tkacze Śląscy”. W złazie wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim oraz ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kamiennej Górze na trasie: Różana – Łączna  Przełęcz Strażnicze Naroże – Wzniesienie Róg kaplica św. Anny – „Dróżka św. Anny”- Chełmsko Śląskie.

Na mecie rajdu odbył się konkurs krajoznawczy. W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęły uczennice klasy 6f, natomiast 7a uplasowała się na III miejscu. Naszą szkołę reprezentowały dwa trzyosobowe zespoły w składzie:

Klasa 6f: Emilia Okrzejska, Ewa Tadeusz, Oliwia Tomaszewska
Klasa 7a: Nikola Klimczak, Wiktoria Nowak, Agata Wolska

W łącznej klasyfikacji I miejsce zajęli młodzi turyści reprezentujący Szkołę Podstawową Nr 1 w Kamiennej Górze, wyprzedzając ekipę z Chełmska Śląskiego.

Autor: E. Skotarczak