WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" opublikował oficjalne wyniki współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2016/2017. W zawodach, w ubiegłym roku szkolnym wystartowało 534 szkół podstawowych.  W punktacji każdej szkoły uwzględnionych jest 10 najwyżej punktowanych zawodów, w tym imprez na etapie gminy, powiatu i finału dolnośląskiego.

SP-1 Kamienna Góra uzyskując 1100 pkt. została sklasyfikowana na bardzo wysokim 10 miejscu (w zeszłym roku 12 miejsce). Zwyciężyła SSP-72 Wrocław (1380), drugie miejsce zajęła SP-46 Wrocław (1335), a trzecie SP Kiełczów (1245).
      W pierwszej "setce" znalazły się także inne, rywalizujące z nami szkoły podstawowe naszego powiatu: 32 miejsce – SP Lubawka (972), 34 miejsce – SP-2 Kamienna Góra (960),  45 miejsce - SP Krzeszów (907).

Ten pełny i owocny sportowo rok szkolny już za nami. Gratulujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy w pocie i trudzie pracowali na ten wynik. A w tym roku szkolnym życzymy jeszcze większego worka z medalami, wielu sportowych wyzwań i ogromu sukcesów.

Autor: A.C.